AUTO@ klubo portalas Lietuvos automobilistams
      


  AUTO@ klubo portalas » Apie automobilius » Remontuojame » Atsiliepimai apie servisus  

   Atsiliepimai apie servisus   
 
  
Autoservisas L. Asanavičiūtės 1a
 

Pasiskambinau į vieną servisą dėl įpurškimo (L.Asanavičiūtės 1a, Vilnius. Tel. 240 16 66). Sakau taip ir taip, reikia tvarkyti, kada galima atvažiuoti? Šeimininkas sako ryt 8:00 val. atvaryk ir palik, viena jau užsirašius yra 8:00-ai - ją padarom ir iš kart tavo darom. Sakau, tai gal vėliau galiu atvaryt (siūliau 8:30 -9:00), nes pas mane ant laisvų 2k apsukos laikosi, sakau nenoriu piko kamščiuose sėdėt, juolab, kad iš kito miesto galo reik varyt. Tas užsiputojo, tipo mes taip nedirbam, nenori kitą dieną varyk.

Nu gerai galvoju atsikelsiu anksčiau ir atvarysiu.

Kitą dieną 7:30 stoviu pas jį, po 8:10 viską paaiškinęs palikau mašiną ir išvariau į darbą. Sakė, kad kai padarysim paskambinsim.

Apie 2 val skambinu aš jiems, klausiu kaip sekasi, ar nereikia kokių dalių atvežt iš savartyno? Sako, kad ardo, kolektorių nuiminėja, aiškina tipo pas tave trečias cilindras nedirba, važiavo į savartyną, keitė purkštukus, kitką, žodžiu beveik viską perkeitė ir nesuranda gedimo. Skambink vėliau. Skambinu apie 16:00: įpurškimus tvarkom nu dar tokio atvejo neturėjom! Sako, kad surinkinėja dar kolektorius neuždėtas. Prieš 17:00 skambinu klausiu ar man namo eit ar pas juos? Sako varyk namo dar nesurinkom. 18:00 paskambinau – jau surinkta, gali pasiimti, gedimas nepašalintas. Su elektrine Škoda nuvarau pas juos. Sakau pasakykit ką keitėt, kad kitam servise nereiktų tiek daug knistis ir tikrint tuos pačius mazgus.

Tada šefas pareiškia:
- Atvirai pasakius mes jos net nežiūrėjom. 

Be komentarų... 

Pas juos dariau vien dėl to, kad nieko neima už diagnostiką, o tik už darbą. 0 jei nepadaro tai ir pinigų nereik mokėt. Tokia politika. Imho pas juos nereikia mokėt tada kai išvis prie mašinos neprieina :) 

Taigi toks tas L.Asanavičiūtės 1a servisas. :)) 

Darius Brazionis
2003 vasario 12 d.

 
« sąrašas