AUTO@ klubo portalas Lietuvos automobilistams
   
   


  AUTO@ klubo portalas » Laisvalaikiui » Straipsniai  

   Straipsniai   
 
  
R.Paksas policijos vadovui uždavė rinkėjų klausimus
 

Išrinktasis prezidentas Rolandas Paksas policijos generaliniam komisarui Vytautui Grigaravičiui uždavė klausimus, kuriuos pats išgirdo, bendraudamas su rinkėjais įvairiose Lietuvos vietose.

Išrinktojo prezidento atstovas spaudai Aidas Petrošius po V.Grigaravičiaus apsilankymo trečiadienį Prezidentūroje žurnalistams sakė, kad atsakymus į šiuos klausimus R.Paksas tikisi gauti per artimiausią judviejų susitikimą.

R.Paksas susitikime domėjosi, kodėl Kelių policija vietoj to, kad operatyviai reaguotų į eismo įvykius, dažnai pastebima stabdanti automobilius ir, A.Petrošiaus teigimu, "paprastai kalbant, pinigaujanti".

Išrinktasis prezidentas taip pat klausė, kiek asmenų dabar yra sulaikyti ir įkalinti už narkotikų platinimą, kodėl, jo žiniomis, bausmės skiriamos tik "kelioms dešimtims iš šimto" sulaikytųjų už automobilių vagystes.

V.Grigaravičius žurnalistams sakė, kad išrinktajam prezidentui trumpai išdėstė policijos finansines problemas ir, pasak jo, apie tai dar bus kalbama kitame susitikime. Pasak A.Petrošiaus, toks susitikimas galėtų įvykti "artimiausioje ateityje", bet konkreti jo data dar nenumatyta.

Pagal Policijos departamento nuostatus policijos generalinį komisarą vidaus reikalų ministro siūlymu ir Vyriausybės teikimu penkerių metų kadencijai skiria ir atleidžia prezidentas.

DELFI.lt, BNS

 
« sąrašas